Mediko profesiją „matavosi“ Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinės mokyklos mokinukai

Šiandien Regioninėje Mažeikių ligoninėje lankėsi ir su mediko profesija bei kasdienybe susipažino Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinės mokyklos 2 b klasės mokinukai, kuriuos atlydėjo mokytoja Gražina Lukoševičienė.

Skubiosios medicinos pagalbos skyriaus vedėja, laikinai einanti direktoriaus pareigas Aranta Būtautatitė-Garalienė trumpai ir žaismingai supažindino su mediko darbu ir pagrindinėmis darbo priemonėmis.

Žingeidūs vaikai apsilankę gydytojų kabinetuose susipažino su darbo aplinka ir priemonėmis, o drąsiausieji panoro išbandyti net kai kuriuos aparatus. Žinoma, elektrošoko aparatas nebuvo įjungtas, tačiau vaikai sakė, kad širdelės plazda jau smarkiau J

Linkime būti sveikais, gerai mokytis ir ligoninės koridoriais vaikščioti jau medikų vaidmenyje!