Dėkojame gydytojams už gražią bendrystę ir linkime sėkmės

Paskutinėmis birželio dienomis darbą ligoninėje baigė ilgamečiai gydytojai – Vladimiras Magrinas ir Kęstutis Gricius.
A. Magrinas darbo santykius Mažeikių rajono centrinėje ligoninėje pradėjo  1978 m. rugpjūčio 1 d. gydytojo chirurgo pareigose. Nuo 1983 m. gegužės 10 d. iki 1985 m. birželio 11 d. dirbo Latvijos Respublikos traumatologijos  ortopedijos mokslinių tyrimų institute ir grįžo į Mažeikių rajono centrinę ligoninę gydytojo ortopedo-traumatologo pareigas, kuriose dirbo iki šiol.
Kęstutis Gricius darbo santykius Mažeikių rajono centrinėje ligoninėje pradėjo  1981 m. rugpjūčio 1 d. gydytojo ortopedo-traumatologo pareigose, kuriose ir dirbo iki šiol.
Skubiosios medicinos pagalbos skyriaus vedėja, laikinai atliekanti direktoriaus funkcijas Aranta Būtautaitė-Garalienė padėkojo gydytojams už bendrystę, nuoširdų atsidavimą darbui ir svarų indėlį ligoninės veikloje.
Gydytojams įteikti ir Mažeikių rajono savivaldybės merės padėkos raštai.
Linkime visokeriopos sėkmės jų tolimesniuose gyvenimo vingiuose.

Nuotraukoje iš kairės: Skubiosios medicinos pagalbos skyriaus vedėja, laikinai atliekanti direktoriaus funkcijas Aranta Būtautaitė-Garalienė, gydytojas Vladimiras Magrinas, gydytojas Kęstutis Gricius

Skubiosios medicinos pagalbos skyriaus vedėja, laikinai atliekanti direktoriaus funkcijas Aranta Būtautaitė-Garalienė dėkoja gydytojui Vladimirui Magrinui

Skubiosios medicinos pagalbos skyriaus vedėja, laikinai atliekanti direktoriaus funkcijas Aranta Būtautaitė-Garalienė dėkoja gydytojui Kęstučiui Griciui

Nuotraukoje iš kairės: Skubiosios medicinos pagalbos skyriaus vedėja, laikinai atliekanti direktoriaus funkcijas Aranta Būtautaitė-Garalienė, gydytojas Vladimiras Magrinas, direktoriaus pavaduotojas medicinai Vytautas Džiugas, gydytojas Kęstutis Gricius