Ūkio skyrius kviečia prisijungti pagalbinį darbuotoją

Nori tapti darnaus kolektyvo nariu?!
Ši žinutė kaip tik Tau!
Ūkio skyrius kviečia prisijungti PAGALBINĮ DARBUOTOJĄ.

Sveikatos priežiūros įstaigos pavadinimas VIEŠOJI ĮSTAIGA REGIONINĖ MAŽEIKIŲ LIGONINĖ

J.Basanavičiaus g.24, LT 89217 Mažeikiai

Pareigų pavadinimas PAGALBINIS DARBUOTOJAS
Pasiūlymas galioja iki 2024-12-31
Darbo specifika Fiziniai, nekvalifikuoti darbai Ūkio skyriuje bei kituose ligoninės padaliniuose.
Reikalavimai darbuotojui Ne žemesnis nei vidurinis išsilavinimas.

Žinoti saugos darbe, priešgaisrinės saugos, apsaugos ir asmens higienos reikalavimus.

Įdarbinimo tipas Pilna darbo diena
Siūlomo darbo pradžia Nedelsiant, pagal susitarimą
Darbuotojas aprūpinamas darbo drabužiais Taip
Darbuotojas aprūpinamas kitomis darbo priemonėmis Taip
Turima pagrindinė įranga darbui pagal specialybę Turima reikalinga įranga ir darbo priemonės.
Atlyginimas Lietuvos Respublikos vyriausybės nustatyta minimalioji mėnesinė alga.

Priedų, priemokų ir vienkartinių išmokų skyrimo tvarka numatyta VšĮ Regioninės Mažeikių ligoninės darbuotojų darbo apmokėjimo nuostatuose ir priklauso nuo atliekamų darbų masto, darbo intensyvumo ir (ar) papildomų darbų atlikimo.

Papildomas socialinis paketas Gyvenantiems kituose rajonuose – vykimo į /iš darbo išlaidų kompensavimą.
Dėl darbo pasiūlymo kreiptis Tel. (8 443) 98305;

el. paštas personalas@mazeikiuligonine.lt

Mob. Tel. 8 688 93542

el. paštas ukis@mazeikiuligonine.lt

Sekite mus ir socialiniame tinkle Facebook